Regulamin zakupów

1. Wysyłamy tylko zamówione produkty. Zamówienia można składać w wybrany przez Państwa sposób. Sposób zamówienia

2. Złożenie zamówienia poprzez stronę www polega na:
a) wybraniu przez "Zamawiającego" konkretnego produktu i jego ilości,
b) umieszczeniu zamawianego towaru formularzu zamówienia,
c) potwierdzeniu chęci dokonania zakupu,

3. Niezbędnym warunkiem realizacji złożonego zamówienia jest:
a) wypełnienie formularza,
b) zapoznanie się i zaakceptowanie niniejszego regulaminu,
c) potwierdzenie dokonania zamówienia.


4. Zamówienie zostanie zrealizowane pod warunkiem, że towar jest dostępny w magazynie. W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem Klient jest informowany o stanie zamówienia i podejmuje decyzje o sposobie jego realizacji (częściowa realizacja, wydłużenie czasu oczekiwania, anulowanie całości zamówienia).

5. Do sprzedaży promocyjnej oraz wyprzedaży przeznaczona jest ograniczona liczba towarów i realizacja zamówień następuje według kolejności wpływania potwierdzonych zamówień na te towary, aż do wyczerpania się zapasów objętych tą formą sprzedaży.

6. Do każdego zamawianego i zakupionego towaru Zamawiający otrzyma dowód zakupu z kasy fiskalnej sprzedawcy lub fakturę VAT. Faktury VAT są wystawiane wyłącznie na życzenie Klienta (tel, e-mail, fax, poczta), po każdym zakupie, zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Finansów z dn. 22 grudnia 1999 r. wraz z późniejszymi zmianami.

7. Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Cena podana przy każdym towarze w chwili złożenia zamówienia jest wiążąca dla stron.

8. Koszty dostawy zostaną naliczone w momencie złozenia zamówienia. Dostawa towaru odbywa się w wybrany przez klienta i określony w zamówieniu sposób. Koszty dostawy

9. Zamówione produkty zostaną dostarczone pocztą. Czas realizacji zamówienia - do dwóch tygodni od jego otrzymania. Za zamówione towary płacą Państwo dopiero przy odbiorze przesyłki u listonosza lub na poczcie jeśli przesyłka była za pobraniem.

10. Reklamacje
a) jakiekolwiek reklamacje można zgłaszać telefonicznie pod numerem (0 prefix 22) 842 44 69, pisemnie na adres Biura lub wysyłając drogą elektroniczną na adres – biuro@casa-grande.pl - wiadomość e-mail. Produkty zwracane w ramach reklamacji uprzejmie prosimy odsyłać wraz dowodem zakupu na adres: CASA-GRANDE 02-954 Warszawa, ul. Marconich 1 / 7
b) Prosimy o podanie przyczyny reklamacji.
c) W przypadku filmów, płyt i kaset muzycznych oraz CD-ROMów prawo odstąpienia od umowy może być realizowane wyłącznie wówczas, gdy nie zostało usunięte oryginalne opakowanie.
d) Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odesłanych za pobraniem.

11. Akceptując postanowienia niniejszego regulaminu Zamawiający wyraża tym samym zgodę na przetwarzanie przez CASA GRANDE Sp. z o.o. danych osobowych w rozumieniu Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 02.101.926 z późniejszymi zmianami), a także na otrzymywanie informacji handlowej w rozumieniu Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. 02.144.1204 z późniejszymi zmianami)."

Sposób zamówienia:

Dla ułatwienia mogą Państwo sami wybrać jak zamówić u nas produkty:
Wystarczy zadzwonić:
(0 prefix 22) 842 44 69

od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 - 16:00,
Wysłać e-mail pocztą elektroniczną:
biuro@casa-grande.pl
Podanie danych adresowych umożliwi nam szybkie i trafne udzielenie odpowiedzi, jeśli wcześniej już u nas zamawiałeś
Wysłać faks:
(0 prefix 22) 842 44 69
czynny całą dobę
Adres do korespondencji:
Impresariat Artystyczny – Wydawnictwo CASA GRANDE Sp. z o.o.
Ul. Marconich 1 / 7
02-954 Warszawa

Koszty dostawy:

Zamówiony towar wyślemy pod adresem, który podałeś w formularzu Twoich danych osobowych lub jeśli chcesz go wysłać komuś w prezencie - pod adresem wpisanym w polach "dane osoby, do której ma zostać wysłany prezent". Usługa "prezent" jest dostępna tylko w przypadku płatności przelewem na konto

Bank PKO BP S.A. XV Odział Warszawa 31 1020 1156 0000 7702 0059 5280

Na terenie Polski przesyłki są dostarczane:
Sposób dostawyPrzewidywany czas dostawy Koszt dostawy

Poczta Polska przesyłka zwykła płatność przelewem lub płatność przy odbiorze(w zależności od ilości zamówionych towarów)

2-3 dni robocze9,5 do 11,5 zł

Odbiór własny
Impresariat Artystyczny – Wydawnictwo
CASA GRANDE Sp. z o.o.
Ul. Marconich 1 / 7
02-954 Warszawa

Poniżej link do mapy.

Wyświetl większą mapę

(pon.-pt. 9:00 - 16:00)0 zł

Jeżeli chcą Państwo otrzymywać informacje o nowościach, prosimy o zapisanie się na listę:


Strona główna | O nas | Oferta | Koncerty | Kontakt | do góry
Wykonanie: Adicom