CASA GRANDE poleca
BOGUSŁAW KACZYŃSKI
w monodramie
"JAN KIEPURA I MARTA EGGERTH"REKORD POWODZENIA!
Spektakl prezentowany był dotychczas 1036 razy w Polsce, w wielu centrach Europy, w Ameryce i Kanadzie, w teatrach operowych, filharmoniach, w kościołach i mniejszych salach.


Do prezentacji monodramu wystarczy zaledwie: scena lub estrada, (ewentualnie podwyższenie), duży fotel, stolik, profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie, dekoracja kwiatowa. Spektakl trwa dwie godziny (bez przerwy) i jest fascynującą opowieścią o życiu sławnego śpiewaka, gwiazdora filmowego i wielkiego patrioty.

OPINIE O MONODRAMIE


"Tym, którym ostatnio oczarował melomanów był wspaniały telewizyjny showman, Bogusław Kaczyński, cieszący się niesłychana wprost popularnością. Nie widziałem dotychczas takiej frekwencji na żadnym koncercie, spektaklu czy spotkaniu."
Trybuna, Katowice


"Tylko słowa i muzyka, a wrażenia artystyczne większe niż po niejednym przedstawieniu operowym"
Głos Wybrzeża, Gdańsk


"Chłopiec z Sosnowca" - dwugodzinna muzyczna opowieść Bogusława Kaczyńskiego o Kiepurze, bestseller ostatnich sezonów, dla którego ludzie w Polsce łamią drzwi i żebra, żeby dostać się do sali".
Janusz Ekiert, Express Wieczorny, Warszawa


"Była to najpiękniejsza impreza, jaką przywieziono z Polski w ostatnich czterdziestu latach".
Hanka Anders - Nowakowska, Floryda


"Osobny wieczór poświęcił Janowi Kiepurze najpopularniejszy komentator telewizji, Bogusław Kaczyński. Jesteśmy wielkimi zwolennikami jego sztuki, bo należy on do niewielu popularyzatorów dysponujących absolutną siłą oczarowywania publiczności".
Ewa Łętowska i Janusz Łętowski, Kultura


"Bogusław Kaczyński w nienagannie skrojonym garniturze, oczywiście w muszce, przedstawił swoją dwugodzinną opowieść o Janie Kiepurze i Marcie Eggerth niezwykle barwnie, z pasją i miłością do muzyki. Kiedy zakończył swoją opowieść nie od razu rozpoczęły się oklaski. Publiczność była jakby zahipnotyzowana, zauroczona. Dopiero po chwili odezwały się brawa, entuzjazm i owacja na stojąco".
Ewa Gołucka, Informator Kulturalny, Katowice


"Kaczyński sypał anegdotami jak z rękawa, a sytuacje, które opisywał wydawały się niemal tak rzeczywiste, jak gdyby rozgrywały się przed oczami widzów".
Magdalena Sasin, Gazeta Łódzka


"Ten wieczór w Copernikus Center był najwspanialszą lekcją języka polskiego. Dobrze, że na widowni było aż tak wielu młodych ludzi. Mieli oni okazję dowiedzieć się, co znaczy piękno języka, elegancja, wykwintne maniery. A w ogóle, to każde spotkanie z Bogusławem Kaczyńskim powinno być dla Polonusów lekcją obowiązkową".
Izabela Butrym-Scott, Chicago


"Długo po powrocie do domu nie mogłam ochłonąć z wrażenia. Tylko słowa, śpiew ze starych płyt i siedzący niemal nieruchomo narrator, który mówił, opowiadał, malował słowem obrazy, przywoływał zdarzenia sprzed lat i ludzi, których już nie ma. A robił to z takim urokiem i pasją, że nie wiadomo kiedy przeniósł nas do innego czasu i tym innym czasem zachwycił. Pan Kaczyński robi z widownią co chce, gdyż to o czy opowiada jest jego wielką fascynacją i miłością. Jest jego życiem. Dziękujemy za ten niezapomniany wieczór".
Maria Madziarska - Atkins, Washington


"Magia mistrza
Jakże on opowiada! Wiele w swoim artystycznym życiu widziałam, w wielu artystycznych projektach osobiście uczestniczyłam, ale wieczór z Bogusławem Kaczyńskim był najbardziej czarodziejskim wieczorem w moim życiu i przeszedł moje najśmielsze oczekiwania! Dzięki panu Bogusławowi dowiedziałam się o Janie Kiepurze tyle, ile nie dowiedziałam się ze wszystkich biografiią razem wziętych! W roli autora opowieści i narratora Bogusław Kaczyński osiągnął kunszt dobrego smaku, konstrukcji dramatycznej i estetycznej, a przede wszystkim zahipnotyzował nas, widzów do tego stopnia, że ponad dwie godziny minęły jak mgnienie! Taki efekt osiągają tylko mistrzowie i w tym wypadku mieliśmy szczęście i zaszczyt obcować z geniuszem słowa i nastroju, który potęgował jeszcze szum starej płyty z nagraniami Jana Kiepury. Panie Bogusławie! Powiedziałabym Panu, że będziemy za panem, tęsknić. W tej szarej rzeczywistości kontakt z Panem to magia. Jest Pan czarodziejem! Ostatnim i jedynym czarodziejem słowa!"


Elzbieta Igras, Passa, Warszawa
Jeżeli chcą Państwo otrzymywać informacje o nowościach, prosimy o zapisanie się na listę:


Strona główna | O nas | Oferta | Koncerty | Kontakt | do góry
Wykonanie: Adicom